N jak Nadzieja

Czy jest możliwe życie chrześcijanina bez nadziei? Co ewangelicy mają do powiedzenia o nadziei, która wielokrotnie pojawia się na kartach Pisma Świętego? O nadziei opowiada ks. Jerzy Samiec, biskup Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Polsce.

19 czerwca 2020, Redakcja

Zapraszamy do słuchania i oglądania

1 thought on “N jak Nadzieja

  1. Nadzieja i życie człowieka w miłości, to trwały i niewzruszony sekret Pana dla wierzących, ufających,,, Daję Ci twoje życie,, jako nagroda. Nie bój się piekła, ucisków, bo wyjdziesz obronnie ze swoim życiem, nic C i nie zaszkodzi. To dziś, Mamy życie, które jest,, ukryte,, z Chrystusem w Bogu. Kol3. 3.
    Pragnę w woli niewymuszonej, by Bóg posiadł mnie absolutnie, bez żadnych ograniczeń, tak ON da mi moje życie, jestem już Mu Posłuszna. Uciski zewnątrz, dla mnie nie są straszne, jeśli z nimi walczę w bojaźni Bożej, gdyż rzeczywiście ufam i wierzę w Jego moc. Pan mnie obroni.
    Kościół Pana ma wielu wrogów, którzy powstają dziś. Z i w miłości braterskiej pozdrawiam w Panu, Jezusa Chrystusa Króla wszelkiej władzy, na Niebie i na Ziemi. Małgorzata Martynowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Aby wykorzystać treść lub jej fragmenty należy otrzymać pozwolenie redakcji!